Brama garażowa Hörmann

Firma Hörmann od lat zajmuje się dziedziną budowlaną i bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram garażowych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Firma Hörmann jest marką dziedziczną działającą na przestrzeni dziesięcioleci. Tworzy warunek współczesnych środków a także najlepszej gatunkowości towarów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, oraz prawnuków twórcy spółki, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna centrala firmy umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym punkcie poza biurami bazy, mieszczą się również magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W sumie firma angażuje w nich ponad stu bardzo wysoko wyuczonych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć kontrahentów handlowych na obszarze całego kraju. Zapewnia ona ekspresowy a także profesjonalny serwis a także poświadcza sprzyjającą, fachową obsługę konsumenta.